Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

i bet you look good on the dancefloor

3 posters
YazarMesaj
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

i bet you look good on the dancefloor Empty
MesajKonu: i bet you look good on the dancefloor   i bet you look good on the dancefloor EmptyCuma Mart 15, 2013 8:40 pm

]
AnaisRoyce

being a bitch feels right

Bir kere çok açık sözlü ama sözünü bilip doğru yerde konuşuyor, abisi öldüğünden beridir çok daha fazla alaycı oldu, eh zaten öyleydi. Ama burada alay biraz farklı şimdi en yakın arkadaşınız olsa bile alay eder. Çok konuşur ağzı iyi laf yapar. Aşırı da cesur ama gaza gelmez kolay kolay. Çok parti görl değil daha yalnız takılıp kafayı bulanlardan. Böyle bi grup arkadaş olarak parti yapmayı sever kalabalığı değil. İçki siara uyuşturucu günümüzde kullanmayan yok. Bu hatunda da var ama anoreksia hastası, yemiyo ve ondan çok zayıf. Bunun haricinde arkadaş edinmeye çalışır bir anda karşına çıkıp merhaba der ama bir anda karşına çıkıp yüzüne sayabilir de.

ilişkiler|aradıklarım

Aradığım;
Bu her özelliğine uyan insan şu an tam aklıma kurgu gelmedi ve yazmaya üşeniyom.
Jordan de Vielmond
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Jordan de Vielmond

MesajKonu: Geri: i bet you look good on the dancefloor   i bet you look good on the dancefloor EmptyCuma Mart 15, 2013 8:59 pm

woody gaza getirir
nune küçük eğlenceli ev partileri arkisi olabilir
nora ile karşılıklı sevişmezler muhtemelen
jordiyi de bilemedim valla
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

MesajKonu: Geri: i bet you look good on the dancefloor   i bet you look good on the dancefloor EmptyCuma Mart 15, 2013 9:01 pm

ben senin karakterlere yazmıştım gerçi ama, öyle olur jordiye yazmıştım kurgu bak istersen sonra de bana olur oolmaz diye
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

MesajKonu: Geri: i bet you look good on the dancefloor   i bet you look good on the dancefloor EmptyPaz Mart 17, 2013 1:49 pm

biricik liena, güncel, buraya da bakabilirsiniz misal
Chloe Kwell
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Chloe Kwell

MesajKonu: Geri: i bet you look good on the dancefloor   i bet you look good on the dancefloor EmptyPaz Mart 17, 2013 10:56 pm

Eklemeden önce danışayım dedim:
Şey olsa ya (aklıma gelen ilk fikir) yemekhanede çok şahane bir ziyafet olur, önemli biri okula gelmiştir mesela ona kıyak gözükmek için bir şeyler yapmışlardır, Chloe'nin de canı çok sıkılmıştır, yemekhaneye sızıp jöleye müsil katar. Bu hatun anoreksiya ya, olaydan sonra müdürün odasına yemekten 'zarar görmeyen' kişiler çağırılsın -suçlu olabilir diye- orada tanışsınlar. 6 kişi falan olsun, sorguya çekilmeden evvel Anais'le Chloe konuşsunlar, Chloe yaptığını söylemesin ama o içeri girmeden hemen önce belli etsin (vs. vs. detay) Sonuçta kankaya bağlasınlar, Chloe durmadan Anais'in önüne yemek sürsün Anais de içine bir şey katıp katmadığıyla ilgili espriler yapsın. Bıdı da bıdı, olduysa ben de ekleyeyim ^^
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

MesajKonu: Geri: i bet you look good on the dancefloor   i bet you look good on the dancefloor EmptyPtsi Mart 18, 2013 7:14 am

Olur güzel olur

i bet you look good on the dancefloor
1 sayfadaki 1 sayfası