Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cordi the devilmond

+5
Karla L. Stanek
Nora Beverwill
Gianna De Laurentis
Ramona V. Lindström
Jordan de Vielmond
9 posters
YazarMesaj
Jordan de Vielmond
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Jordan de Vielmond

cordi the devilmond Empty
MesajKonu: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 8:41 pm

Jordan de Vielmond, muhtemelen o henüz Jo- derken siz direk ne kadar iyi göründüğünü düşündüğünüzden dolayı dikkatinizi yitirdiniz. Bu yüzden kendini tanıtmakta güçlük çekişleri, tabii bu durum okulun en popi çıcığı olmasına engel değil. Olduça komik, alaycı ve buna rağmen sempatik, insanın baktıkça bakasını getiren bir çocuk. GOD BLESS THE DE VIELMOND PRIDE. Kendi erkek kardeşi Evian bile ilginç yorumlardan kaçamıyor, özür dileriz. Lakin Evoş da çok duygusal, Jordi ailenin seks potansiyelini kendisinde toplayan çıcığı. Geçtiği yerde bıraktığı iz coşmuş libidolar... Öylesi bir çocuk. Sevgilisi Ramona dışında herkesi "koy göte qnq" havasında taktığı söylenebilir. Özetle takmıyor. Popi mopi ama üç dört arkadaşı var çünkü insanların egosunu öldürmekte bir dünya markası. İnsanlar ona katlanamıyor. Brezilya'dan kopup gelmiş, Rio karnavallarının çılgınlığı ve Mona'ya karşı arada sırada babadan miras romantik Fransız'lığı ile adeta tapılası. Maymın. En birinci kankisi Axel adeta bir karş o çıcık. Moon ile swag swag akıyorlar ayrıca Moon ve Woodster'la bir grupları var Jordi iyi bir müzisyen olmasına rağmen qnqlarını rezil etmeyi sefor.
    ŞİMDİ PARTNER RAMONA, QNQLAR AXEL MOON BİR DİĞER İYİ ARKİ WOODY. ELDE VAR BU HA Bİ DE FEYT SLM EVIAN'IN DA İKİZİ .S
Ramona V. Lindström
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Ramona V. Lindström

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 8:51 pm

bi kere arkadaşlar istediğiniz gibi sarkın kıskandırtmak istiyom monayı .s
Gianna De Laurentis
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Gianna De Laurentis

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 9:17 pm

Başlığı açtığın vakitten beri düşünüyorum elim boş gelmeyeyim buraya diye ama maalesef kurgu bulmakta pek zorlanan bir insan olduğum için aklıma doğru düzgün bir şey gelmiyor. Gianna'nın ilan başlığını okumuşsundur belki az biraz sürtük bir insan aslında birazdan çok daha fazla zevkle sarkabilir Jordan'a pek sarkmasın diyorsun ayık olduğu vakitlerde, evet sarkabilir diyorsan kafasının yerinde olmadığı vakitler ki bu ayık olduğu vakitlerden çok daha fazla sarkabilir, yılışabilir, arada kaçamaklar yapıyorsa Gia bunlardan biri olabilir falan bilmiyorum yani eğer aklına bir şey gelirse senin lütfen söyle. Dediğim gibi çünkü pek kurgu bulamam ben.
Nora Beverwill
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Nora Beverwill

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 9:25 pm

Şimdi sarkabilir ama çok ben biçim sarkmasın Cordiyi uzaktan görse bile anlar öyle attention whorelara yüz vermediğini, sonra şöyle zaman kapsüllü bir kurgu var site için Roksili falan onun içinde ortaya çıkacak bir de kaçamakları olmuştur, OLAY OLUR WOW.
Karla L. Stanek
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Karla L. Stanek

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 9:40 pm

Lakin Evoş da çok duygusal, Jordi ailenin seks potansiyelini kendisinde toplayan çıcığı. ÖLÜYORUM GÜLMEKTEN ZAAHAHAHAHAHAH
Jordan de Vielmond
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Jordan de Vielmond

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:48 pm

Yalansa yalan de.
Karla L. Stanek
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Karla L. Stanek

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 04, 2013 11:02 pm

DİYEMORUM Kİ. mayvınımız bizim <3
Gianna De Laurentis
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Gianna De Laurentis

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptySalı Şub. 05, 2013 9:19 am

Nora Beverwill demiş ki:
Şimdi sarkabilir ama çok ben biçim sarkmasın Cordiyi uzaktan görse bile anlar öyle attention whorelara yüz vermediğini, sonra şöyle zaman kapsüllü bir kurgu var site için Roksili falan onun içinde ortaya çıkacak bir de kaçamakları olmuştur, OLAY OLUR WOW.

Bana uyar birde tam olarak anlatabilirsen çok hoş olur
Pippa Sullivan
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Pippa Sullivan

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyÇarş. Şub. 06, 2013 1:00 pm

Annattım konuştuk anlaştık, holey.
Faith Tilghman
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Faith Tilghman

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyÇarş. Şub. 06, 2013 4:12 pm

SLM CORDI EVIAN İLE AYNI EVDE OTURUYORSUNUZ DEĞİL Mİ bence biz iyi arkadaş olalım ben de sık sık sizin eve gelebileyim. Smile)99
Jordan de Vielmond
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Jordan de Vielmond

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyÇarş. Şub. 06, 2013 7:26 pm

olur feytçim ama bu çıcık çok sevimsiz bilmem dayanabilir misin .s bfsvdsdfvsdfg
Nora Beverwill
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Nora Beverwill

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Şub. 18, 2013 5:34 pm

YA GÜZELLER GÜZELİ ÇOCUK ALLASENİZ GELİN NOLUR
Raphael De Carvalho
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Raphael De Carvalho

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPaz Mart 03, 2013 10:43 am

Bence Raphael ve Jordan arkadaş olmazsa olmaz, işte futbol ya da basketbol her ikisi de olur oynarken aynı takımda yer almışlardır falan okulun bir futbol ya da basketbol takımı var mı bilmiyorum ama olsa güzel olur- Raphael'de o takımda olur- işte eğer varsa orada yeşeren bir arkadaşlık olabilir, zaten Raphael çok sıcak kanlı böyle her şeye uyum sağlayan biri. birlikte bir şeyler içmeye gidebilirler Lakers'ın maçının olduğunu gün böyle hep birlikte toplanıp maçı izlemeye gidebilirler kız tavlamaya gidemezler Jordan'ın başı bağlı olduğu için ama olsun.
Jordan de Vielmond
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Jordan de Vielmond

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPaz Mart 03, 2013 11:01 am

var var takımımız! BASKETÇİ OSSUNLAR ÇÜNKÜ ÇİKONUN BOYU!!
ay o zaman ebet lakers maçına birinin fazladan biletine ötekinin konmasıyla falan başlasın hatta arkilikleri!
Ramona V. Lindström
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Ramona V. Lindström

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyPtsi Mart 04, 2013 2:55 pm

kız tavlamak için de gidebilirler aşkım vi nov cordın in dis kurgu .s
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyCuma Mart 15, 2013 7:47 pm

gelir anayis, sen popiymişsin ben de şarkıcı der ve araları kötü başlar, öyle de devam edebilir bilmiyom tam bi kurgu bulamadım
Jordan de Vielmond
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Jordan de Vielmond

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyCuma Mart 15, 2013 9:18 pm

annanadım şimdi araları neden kötü başladı ama uyar bncc
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyCuma Mart 15, 2013 9:21 pm

hani sen mi popisin tarzı daha iyi bişi beklerdim der gibi ben de şöyle sfasfasdf tabi orada aklıma bişiy gelmedi
Nora Beverwill
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Nora Beverwill

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyC.tesi Mart 16, 2013 7:27 am

cordiden daha iyisini bekliyonsa evde kalıcan anayis aşkum .s.s.s
tamamdır uygunhjfnv,bcvn
Anais Royce
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Anais Royce

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyC.tesi Mart 16, 2013 7:32 am

yok ya bilerek diyo sdfasfa gaza getirmek için
Nora Beverwill
rudolf steiner iv. sınıf
rudolf steiner iv. sınıf
Nora Beverwill

MesajKonu: Geri: cordi the devilmond   cordi the devilmond EmptyC.tesi Mart 16, 2013 3:01 pm

okkey! sdfghjkl

cordi the devilmond
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» @devilmond
» "devilmond", dorian